Ubytování

Ubytovna se nachází v klidném prostředí Nových Dvorů v bezprostřední blízkosti Kutné Hory a Chotusic. Kutná Hora je jedním z turisticky nejnavštěvovanějších měst v České republice, je známá zejména díky zapsaným památkám do seznamu světového dědictví UNESCO a těžbou stříbra v minulosti. Nejznámějšími památkami je Chrám Svaté Barbory, Chrám nanebevzetí panny Marie, Kostnice a Kamenný dům.

Ubytovna je vzdálená asi 3km od Chotusic, kde se pořádají již tradiční motoburzy. Dva kilometry je vzdálen zámek Kačina ve Svatém Mikuláši, kde je umístěno Národní zemědělské muzeum Kačina. Jsou zde také pořádány různé slavnosti a akce. V blízkosti jsou také města Čáslav a Kolín. Ubytovna se nachází v blízkosti křižovatek silnic 1/2, 1/38 a 2/327. Vlakové nádraží Kutná Hora (hlavní nádraží) je vzdáleno cca 3km. Z Nových Dvorů je možné se přímým spojem dostat do Kutné Hory i Kolína. Pro bližší informace se podívejte na mapku.

Wi-Fi

V ubytovně nabízíme ubytování ve 2 nebo 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky se společným sociálním zařízením. V pokoji je vždy chladnička s mrazničkou. K dispozici je také pračka. Maximální kapacita je 66 lůžek.

Ubytovna je plně pokryta signálem Wifi pro bezdrátový internet. Za ubytovnou je možné využít malé asfaltové hřiště, či ohniště s posezením. K dispozici je společenská místnost s barevnou televizí a satelitním přijímačem. Parkovat je možné bezplatně přímo před budovou.

Wi-Fi

Aktuality